ІНФОРМАЦІЙНЕ ОГОЛОШЕННЯ PDF Печать E-mail

 

ЗАТВЕРДЖЕНО:

Протокол Наглядової ради ПрАТ "СК "АМАЛЬТЕЯ"

від 18.02.2019р.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності

1. Найменування замовника: Приватне Акціонерне Товариство "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "АМАЛЬТЕЯ"

2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 25017527

3. Місцезнаходження замовника: 03035, м. Київ, ВУЛИЦЯ КУДРЯШОВА, будинок 20-А, офіс 23

4. Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками:

Раченкова Надія Юріївна тел. – (044) 248-12-96, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

5. Конкретна назва предмета закупівлі: Аудиторські послуги.

6. Коди відповідних класифікаторів предмета закупівлі (за наявності):

Код ДК 021:2015 - 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (аудиторські послуги).

7. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 1 послуга.

8. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 03035, м. Київ, ВУЛИЦЯ КУДРЯШОВА, будинок 20-А, офіс 23.

9. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: відповідно до умов договору.

10. Кінцевий термін формування аудиторського висновку - відповідно до умов договору.

11. Відомості про предмет та об’єм перевірки - відповідно до умов договору та тендерної документації (запиту цінових пропозицій).

12. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі: 65 000,00 грн., без ПДВ.

13. Математична формула, яка буде застосовуватися при проведенні електронного аукціону для визначення показників інших критеріїв оцінки: відповідно до вимог тендерної документації (запиту цінових пропозицій).

15. Інші критерії, що застосовуватимуться під час оцінки тендерних пропозицій, та їх питома вага (за наявності) - відповідно до вимог тендерної документації (запиту цінових пропозицій).

16. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій з підтвердними документами: 25.02.2019 року до 10-00 години за Київським часом.

17. Порядок подання конкурсних пропозицій претендентами – відповідно до вимог тендерної документації (запиту цінових пропозицій).

18. Дата та час розкриття тендерних пропозицій: відповідно до вимог тендерної документації (запиту цінових пропозицій).

19. Посилання на веб-сайт Замовника, на якому розміщено тендерна документація (запит цінової пропозиції): https://amaltea.com.ua

20. Документи приймаються на електронну пошту компанії: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі чи з порушенням умов Конкурсу, не розглядатимуться. Фінансова звітність та інша публічна інформація доступна в розділі «Публічна та фінансова інформація». Додаткова інформація про діяльність ПрАТ «СК «АМАЛЬТЕЯ» може надаватись у разі необхідності та відповідно до запиту учасника конкурсу. Результати конкурсу будуть розглянуті на засіданні Наглядової Ради ПрАТ «СК «АМАЛЬТЕЯ».

Про результати конкурсу повідомимо всіх учасників, що приймали участь, електронною поштою в термін не пізніше 26 лютого 2019 року.